Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 166 gości 
Zdjęcia i filmy sportowe
Kontakt ze mną
GALERIA JOOMLA
Ewa Rosiak_Mistrz. Polski

time2online Extensions: Simple Video Flash Player Module
Ulubione strony

Tenis stołowy

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Tenisie Stołowym

6 kwietnia 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Klaudia Zawadzka - ZSP Przygodzice, II miejsce zajęła - Angelika Wypyska - ZS Usługowych a na III m. uplasowała się Marzena Lisiak - ZS Ekonomicznych

W kategorii chłopców triumfował Kacper Wiśniewski - ZSP Przygodzice, II m. zajął uczeń tej samej szkoły - Damian Klimek, a na trzecim miejscu uplasował się Karol Pacyna - ZS Technicznych

 

Więcej…

 

Podwójne zwycięstwo ZSP CKU w Przygodzicach w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym

Dziewczęta i chłopcy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach zwyciężają w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym.

W rozegranych Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym wystartowało 8 zespołów dziewcząt i 10 zespołów chłopców.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły uczennice z ZSP CKU w Przygodzicach przed tenisistkami ZS Usługowych i uczennicami ZS Ekonomicznych.

W kategorii chłopców również zwyciężyli reprezentanci ZSP CKU w Przygodzicach przed uczniami ZS Transportowo-Elektrycznych i ZS Technicznych. KOMUNIKAT

 

Dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego i chłopcy z ZSP w Przygodzicach najlepsi w tenisie stołowym

W rozegranych Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym zwycięstwo odniosły uczennice z I Liceum Ogólnokształcącego - Venetia w Ostrowie (op. Katarzyna Gogolińska-Nadachowska) przed tenisistkami z ZS Usługowych w Ostrowie i uczennicami z ZSP w Przygodzicach. I Liceum Ogólnokształcące reprezentowały: Ewa Pabich, Daria Pabich oraz Kamila Boroch.

W kategorii chłopców trumfowali sportowcy z ZSP CKU w Przygodzicach (op. Marcin Nowicki) przed uczniami z ZS Technicznych w Ostrowie i tenisistami z ZS Transportowo-Elektrycznych w Ostrowie.

W zawodach udział wzięło 9 zespołów żeńskich i 8 zespołów męskich. KOMUNIKAT

 

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Kolejną mistrzowska imprezą, jaką przeprowadził Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy były Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym. W zawodach wystartowało 9 zespołów żeńskich i 10 męskich. W obu kategoriach triumfowały ekipy z ZSP w Przygodzicach. Drugie miejsce wśród dziewcząt zajęły uczennice z III LO w Ostrowie Wlkp., a na trzecim miejscu uplasowały się uczennice z ZS Usługowych. W kategorii chłopców na drugiej pozycji uplasowali się tenisiści z III LO, a na trzeciej pozycji uplasowali się uczniowie z ZS Transportowo-Elektrycznych.

Więcej…

 

Czwarte miejsce chłopców z ZSP Przygodzice w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym

Bardzo dobrze spisali się chłopcy z ZSP w Przygodzicach, którzy zajęli IV m. w Finale Wojewódzkim Szkolnego Związku Sportowego  w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w czwartek,  5 grudnia w Objezierzu k/Poznania. Drużyna w składzie Łukasz Skonieczny, Piotr Kurosiński, Damian Klimek, Adrian Kras i Mateusz Wach, pod opieką Marcina Nowickiego kwalifikując się do tej imprezy - wcześniej odniosła zwycięstwo w w rozgrywkach powiatowych i rejonowych. W finale wojewódzkim startowali wyłącznie zwycięzcy rejonów. Turniej z udziałem siedmiu mistrzowskich reprezentacji - trwał cały dzień . Aby wygrać mecz, należało pokonać przeciwnika w trzech setach. W każdym pojedynku drużyny rozgrywały  sześć gier pojedynczych i jedną deblową.  W wyniku spotkań z reprezentacjami Leszna, Rogoźna oraz dwóch meczów z drużyną Konina, chłopcy z Przygodzic ostatecznie uplasowali się na czwartej pozycji zdobywając brązowe medale, dyplom oraz pamiątkowy grawerton. Organizatorzy wręczyli medale czołowym czterem zespołom, stąd chłopcy z Przygodzic również je otrzymali. W tym roku szkolnym młodzież naszego powiatu doskonale spisuje się w rozgrywkach wojewódzkich. Idea popularyzacji sportu promowana przez MUKS przekłada się również na jakość osiągnięć sportowych.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic